De maximumsnelheid op autosnelwegen gaat in Nederland vanaf 12 maart 2020 naar 100 kilometer per uur tussen 06:00 en 19:00 uur. Een deel van de huidige standaardsnelheidslimieten op autosnelwegen (d.w.z. 120 km/u en 130 km/u) blijven van kracht tussen 19:00 en 06:00 uur. Dit geldt echter niet voor een aantal snelwegen, vooral rondom de Veluwe moet ook 's nachts nog maximaal 100 gereden worden op de A28 en A1. 

De overheid wil hiervoor binnen één weekend alle 4000 verkeersborden vervangen, op plaatsen waar dit niet lukt zal de nieuwe maximumsnelheid pas ingaan als de borden alsnog geplaatst zijn. Op plaatsen waar 's nachts de maximumsnelheid niet geldt, zullen dubbele borden moeten komen: eentje met de 100 aanduiding voor tussen 6 en 19 uur, de tweede met de beperking in de nachtelijke uren. Dit omdat de wettelijke maximumsnelheid in Nederland op 130 km/u blijft staan, waarvan afwijkingen dus altijd aangegeven moeten worden. Overigens werd er vanaf halverwege februari al begonnen met het plaatsen van nieuwe borden, om de overgang rondom 12 maart sneller te laten verlopen. Er bestaat echter toch nog een mogelijkheid dat door slechte weersomstandigheden de werkzaamheden verschoven worden, waarop ook de nieuwe maatregel zal opschuiven. Met de ingrijpende verkeersmaatregel wil de overheid de stikstofcrisis oplossen, die onstond nadat bleek dat er in Nederland veel te veel stikstof neerslaat in beschermde natuurgebieden. 

Met de nieuwe maatregel "ruilt" het kabinet stikstof voor een aantal grote verkeersprojecten, die anders geen doorgang mochten vinden. Het gaat daarbij om de volgende zeven projecten: A27/A12 Ring Utrecht, A1/A28 knooppunt Hoevelaken, A6 Almere-Lelystad, A4 Haaglanden, A27 Houten-Hooipolder, Innova 58 Tilburg-Eindhoven en Innova 58 Annabosch–Galder.

 • Registratie

   

  Nieuwe inloggegevens leden Rimo

  Om ritten te kunnen downloaden voor je TomTom of Garmin moet je je als Rimo lid weer opnieuw aanmelden.

  Doordat onze oude website niet meer bestaat, kun je niet meer met je oude inlognaam inloggen.

  Stuur even mailtje of een app naar Robert, dan krijg je een nieuw account.

   

   

    

   
 • Eerste rit uitgesteld

  De opening van het nieuwe seizoen was voor ons gepland op zondag 5 april.
  Maar ook wij moeten net als veel clubs even een pas op de plaats maken.
  Zodra het mogelijk is gaan we weer een nieuwe planning maken.

  Voorlopig moeten we onze ritjes maar individueel doen of hooguit met één of twee anderen.

   

   

   
 • WELKOM BIJ RIMO


  Motorclub RIMO bestaat uit een aantal motorliefhebbers uit Rietmolen en omgeving, die samen
  regelmatig een motorrit rijden.

  Hieronder Bart in actie op zijn Triumph.

   
 • weekendrit sauerland

  Van 6 t/m 8 september zijn we er met onze club motorrijders weer een weekend tussenuit geweest.
  Vorig jaar zijn we naar het Sauerland geweest in het dorpje Zuschen. Dit jaar gaan we weer naar de Eifel.

   

RIMONIEUWS

 • 25 jaar RIMO

  In 2020 bestaat onze motorclub alweer 25 jaar.Er worden diverse feestelijke activiteiten georganiseerd om dit heugelijke...

 • Snelheid naar 100

  Deze maand: 100 kilometer maximumsnelheid in heel Nederland De maximumsnelheid op autosnelwegen gaat in Nederland vanaf 12...

 • Motorbeurs Utrecht

  Veel nieuwe 2020-modellen op Motorbeurs Utrecht In totaal pakken zestien motor- en scooterimporteurs, die samen 24...

JSN Pixel 2 is designed by JoomlaShine.com | powered by JSN Sun Framework